O Skrzacie

 

Cześć! Jestem Ania. Każdego dnia próbuję łączyć pracę na etacie w IT z dobrym jedzeniem, sportem i slow życiem na turbo obrotach.


Aktywność fizyczna towarzyszyła mi od najmłodszych lat.  Spróbowałam swoich sił w wielu dyscyplinach, szukałam idealnej dla siebie… i nie znalazłam tej jednej jedynej. Jeżdzę więc zimą na nartach, latem szaleję na rowerze, w międzyczasie buduję formę na siłowni i podtrzymuję kondycję biegając. Choć w sumie tego biegania jest ostatnio całkiem sporo. Spełniłam swoje marzenie o maratonie, ale czuję, że to nie moje ostatnie słowo. Czasem próbuję się również nie opić do granic wodą w basenie i nie skręcić karku na na górskich szlakach. 


Od zawsze przywiązywałam ogromną wagę do jedzenia. Uwielbiam zarówno jeść, jak i gotować. Nie jestem fanem restrykcyjnych diet czy chwilowej mody na dany typ odżywiania. Stawiam na jakość i smak. Uważam, że jesteśmy tym co jemy, ale z drugiej strony nie można się dać zwariować. Moja codzienna dieta to balans pomiędzy żywieniem sportowca a zaspokojeniem potrzeb łakomczucha. 


Lubię podróże, ale najlepiej czuję się w górach, naszych polskich Beskidach. Postanowiłam więc spełnić swoje marzenie i już za kilka miesięcy przenoszę się z serca Śląska do Ustronia. Zabieram Was ze sobą.


Pokażę Ci aktywne życie w stylu slow pełne pysznego jedzenia i sportu. Nauczę Cię dbać o ciało i duszę. Pokażę jak spełniać marzenia i żyć po swojemu. Witaj w moim świecie.

IMG_5838